Zatímco v některých koutech světa topit nepotřebují, v České republice se bohužel nevyhneme tomu, abychom po většinu roku topili. Jelikož ceny energií neustále rostou, mnoho lidí pochopilo, že jedním z nejvýhodnějších řešení je topit dřevem. Díky dřevu lze snadno a účinně vytopit celý dům a pokud k tomu máte přizpůsobená kamna, můžete na nich i vařit. Ačkoliv lze nasbírat i spadané dřevo v lese, na topnou sezónu je potřeba se připravit dostatečnou zásobou palivového dřeva.

Váš dodavatel palivového dřeva

Zajímá vás palivové dřevo Karlovy Vary a okolí? V takovém případě bude vaším nejlepším přítelem Peter Wagner, který na svém webu Drevokarlovyvary.eu nabízí palivové dřevo v Karlovarském kraji. Pokud jste z okruhu 20 kilometrů, zajistí vám dokonce jeho odvezení zdarma. Samozřejmě si můžete objednávat i ze vzdálenějších lokalit, ale je třeba počítat s příplatkem za dopravu. Pokud ještě nemáte palivové dřevo na topnou sezónu nakoupené nebo ho máte nedostatek, můžete si ho na webu výhodně objednat. Nabízí se vám zde dřevo z celé škály listnatých i jehličnatých stromů. K dispozici vám je dřevo ze smrku, borovice, břízy, dubu, budu, javoru, jasanu a dalších stromů.

Pokud nepatříte mezi zkušené topiče a pořídili jste si krb nebo krbová kamna teprve nedávno, měli byste vědět že je potřeba dřevo vždy objednat včas, aby vám vyschlo a také abyste ho mohli uložit. Pokud si nejste jistí, jestli vám dřevo bude stačit, je vhodné si ho pořídit více. Když nestihnete všechno dřevo spálit, zbude vám alespoň na další topnou sezónu. Zajímá vás, kolik palivové dřevo stojí? Přímo na webu Drevokarlovyvary.eu naleznete ceník pro jednotlivé druhy dřeva. Cena je uvedena za 1 PRMS, tedy za prostorový metr sypaný. Jak dřevo objednat? Na webu naleznete telefonický kontakt pro objednávky, ale objednat ho můžete také na webu online. Rozvoz dřeva probíhá i o víkendech, takže pokud jste ve všední dny zaneprázdnění, může vám náklad dřeva dorazit během víkendu. Myslete zodpovědně a zajistěte dostatek dřeva i sobě, pokud hledáte spolehlivého dodavatele, neváhejte se na web obrátit třeba ještě dnes.