Hodila by se vám nějaká koruna navíc? Pokud disponujete starým nebo nepojízdným autem, může se pro vás stát zdrojem peněz. Pravděpodobně více, že by se takový vůz měl zlikvidovat. Většina vrakovišť ale dělá likvidace vozidel jen zdarma nebo za to nabízí málo peněz, na které musíte dlouho čekat. Existují ale i společnosti, které vám likvidaci provedou za výhodných podmínek, takže vás celý proces nebude stát žádný čas navíc a jen se můžete těšit z peněz za svůj vůz.

Na koho se obrátit?

Když se vykupují vozy k likvidaci, v podstatě je to výkup kvůli železu a výkup aut na náhradní díly, které se znovu použijí v jiných vozech. Je tedy logické, že byste měli za likvidaci dostat zaplaceno, protože každý vůz má nějakou hodnotu. Nejlepší podmínky likvidace aut má v tuzemsku ZAHOTOVE.CZ. Jde o firmu, která nabízí nesrovnatelně lepší podmínky než všechny vrakoviště ve vašem okolí. Potěší vás zajisté už je to, že s vaším vozem nemusíte nikam cestovat, protože ho firma zdarma odveze bez ohledu na to, kde v ČR bydlíte.

Vše by mělo začít kontaktem. Firmu můžete kontaktovat telefonicky nebo prostřednictvím jejího webu. Sdělíte potřebné informace o vozidla a poté vám pracovník firmy sdělí hrubou výkupní cenu. Orientuje se podle stavu vozu, použitelnosti náhradních dílů a výkupní ceny železa jestliže budete s cenou souhlasit, pro auto si technik přijede do 24 hodin. Když namísto dorazí, tak vůz prohlédne a bude vám sdělena čistá výkupní cena. Pak už se jen podepíše kupní smlouva a vy dostanete peníze v hotovosti na ruku.

Vůz bude následně odvezen a ekologicky zlikvidován. Tímto způsobem firma likviduje pojízdná i nepojízdná vozidla. Dokonce vykupuje i nákladní vozidla a stavební stroje. Je skvělé, že jsou v tuzemsku poskytovatelé, kteří mají férový přístup a výhodné podmínky. Jestliže máte nepotřebný vůz a hodily by se vám peníze navíc, do 24 hodin může být vše vyřešeno, váš nadbytečný vůz může být pryč a můžete mít peníze v kapse. Kontaktujte ZAHOTOVE.CZ třeba ještě dnes.