Sednout si a biflovat se informace z učebnice. To je zaručený způsob, jak ty nejmenší odradit od učení. Děti jsou přitom přirozeně zvídavé, takže je potřeba v nich tuto vlastnost pěstovat už v útlém věku. LEGO® Education 45345 SPIKE™ Essential byl stvořen přesně k tomuto účelu.

LEGO® Education 45345 SPIKE™ Essential – co je to?

LEGO® Education 45345 SPIKE™ Essential je sada 449 dílků různých barev a velikostí, které v dětech probudí jejich tvořivost. V sadě najdete i čtyři minifigurky, které se stanou hlavními hrdiny právě vybudovaného světa. Vzhledem k velkému počtu dílků tak dětem nic nebrání popustit uzdu fantazii a přetvořit svoje nápady v reálnou stavbu.

Sada LEGO® Education 45345 SPIKE™ Essential je ideální především v případě, kdy chcete vyučovat metodou STEAM. Tedy speciálním přístupem, jenž přímo vybízí k využití kreativních aktivit. Prostřednictvím budování jednodušších staveb i složitějších projektů tak žáci hledají řešení k reálným problémům a učí se kriticky přemýšlet. A hlavně se v průběhu celého procesu skvělé baví, což zajistí, že si nabyté znalosti opravdu zapamatují.

Zábava nejen pro děti

Součástí sady je i jednoduchý hardware, co dětským výtvorům vdechne život. Hardware sází na oblíbený jazyk Scratch. Ten místo dlouhých řádků kódu využívá vizuálních elementů, čímž pomáhá žákům vybudovat si vztah k programování. Technickou zdatnost zase děti získají s pomocí přibalené dvojice portů, dva malé motory, světelné mřížky a senzor barev.

LEGO® Education 45345 SPIKE™ Essential zkrátka nabízí zcela nový přístup k výuce. Na své si totiž přijdou nejen samotní žáci, ale také učitelé. Sada nabízí ukázková videa a návody. Přináší též plány lekcí a program profesního rozvoje pro učitele. Je tedy ideální volbou pro všechny školy, kterým záleží na rozvoji svých studentů.