Jídlo je zapotřebí, každý z nás potřebuje pravidelnou porci živin. To ale neznamená, že by jejím zdrojem mělo být nezdravé rychlé občerstvení. Těžší to mají vegetariáni, protože většina restaurací nabízí vegetariánská jídla jen okrajově. Vyplatí se proto vyhledat podnik, který se na vegetariánské pokrmy specializuje a nabídne vám je v potřebné kvalitě a v široké nabídce. Znát vhodné vegetariánské podniky znamená mít vždy možnost zajít na jídlo, které je zdravé a chutné zároveň.

Navštivte bistro Green Table

V Praze se nachází vegetariánské bistro, které potěší i ty nejnáročnější vegetariánské strávníky. Nese název Green Table a naleznete ho na adrese Na Florenci 15. Vyznačuje se mimořádně chutnými pokrmy, které jsou připravovány vždy z čerstvých surovin od lokálních dodavatelů. Cílem je zde přinést zákazníkovi skvělý gastronomický zážitek, zahnat jeho hlad a potěšit ho příjemným prostředím. Pokrmy jsou zde připravovány s ohledem na udržitelnost, jídelníček je velmi pečlivě sestavován a je vám k dispozici přímo na stránkách Greentable.cz. Vegetariánské bistro má dokonce vlastní hydroponickou farmu, kde pěstuje všechny bylinky a saláty, takže máte záruku čerstvosti. Všechny bylinky jsou bez chemie a hydroponická farma je zalévána vyčištěnou vodou z kuchyně. Vegetariánské bistro vám nabízí snídaně a obědy. Připravují se tu také lahodné dezerty a vybírat si můžete i ze široké nabídky alkoholických a nealkoholických nápojů.

Pokaždé se vám nabízí výběr z několika chutných jídel. Jsou připravovány šéfkuchařkou Miluší Makó a jejím týmem zkušených kuchařů. Prostředí bistra je velmi příjemné a budete se zde cítit skvěle. Vybavení je také vybíráno s ohledem na udržitelnost, proto je z ekologických nebo udržitelných materiálů. Můžete se zde nejen skvěle najíst, ale dokonce jsou v prostorech bistra místnosti, které můžete využít pro přednášky, konference nebo třeba coworking. Zdraví by mělo být vždy na prvním místě, zde ho podpoříte zdravými a chutnými pokrmy, kvůli kterým se sem vždy budete rádi vracet. Navštivte vegetariánské bistro Green Table a pochutnejte si na pokrmech, které probudí všechny vaše smysly.