Stůl tvoří neodmyslitelnou součást každého pikniku či eventu. Neobejdete se bez něj ani při rodinném setkání nebo setkání s přáteli. Široký výběr různých druhů naleznete na webu tentino.cz. Nechte se inspirovat našimi tipy.

Piknikový stůl

Chcete si užívat příjemný čas s rodinou či přáteli nebo pořádáte firemní či jinou společenskou akci? Pak se vám bude hodit piknikový stůl. TENTino nabízí piknikový skládací set obsahující stůl a dvě lavice. Set je vhodnou volbou pro venkovní používání. Velmi snadno se s ním manipuluje a rychle jej rozložíte i složíte.

Tato sada je vyzkoušená a prověřená profesionály. Společnost garantuje odolnost, funkčnost a výdrž. Nábytek je dokonale odolný, spolehlivý a má dlouhou životnost. Zajisté uvítáte i reprezentativní vzhled. Bezkonkurenční je také poměr cena a kvalita. Pokud si pořídíte nábytek značky TENTino®, získáte kousky, které mají za sebou 20 let zkušeností v oboru a 20 let inovací a vývoje.

Malý stůl

Malý stůl je profesionální skládací kempingový stůl, ke kterému se pohodlně vejdou 4 osoby. Je ideální volbou pro různé eventy – svatby, oslavy, akce firemního charakteru. Na hosty dokonale zapůsobí svým vzhledem. Je odolný, neboť se jeho deska vyrábí z polyethylenu. Je dokonale omyvatelná. Se stolem se dobře manipuluje, je skladný a mobilní. Můžete jej opakovaně instalovat i deinstalovat. Je vhodný i pro náročné situace.

Bistro stůl

Bistro stůl představuje profesionální skládací koktejlový stůl, ke kterému se vejdou 4 osoby. Můžete jej použít během různých eventů. Jeho deska je vysoce odolná. Pro její výrobu byl použitý polyethylen. Ten je dokonale omyvatelný. Se stolem se snadno manipuluje, je skladný a dokonale mobilní, uspokojí i nejvíc náročné požadavky na provoz v rental byznysu i v gastru.

Výhodu představuje západka, kterou je stůl opatřený. Ta brání sklopení nebo samovolnému zavření stolu.