Proč jsou papírové tašky ideální volba? Důvodů je hned několik.

Důvody pro volbu papírové tašky

Především je to ochrana životního prostředí, což je v současné době velmi důležité téma. Papír je materiál, který se snadno recykluje a při jeho recyklaci se do ovzduší nedostávají nežádoucí výpary. Je zcela recyklovatelný a nevytváří tak žádný odpad. Není ekologicky zatěžující.

Pro rozklad papírové tašky jsou potřeba zhruba čtyři měsíce. Tašky z igelitu k tomu potřebují asi 25 let. Papírová taška představuje symbol trvale udržitelné hodnoty. I papírovou tašku můžete používat opakovaně. Pokud s ní zacházíte smysluplně, můžete ji používat po delší dobu. Různé velikosti lze objednat na webu jarico. cz. Naleznete zde i barevné varianty bílou nebo hnědou. Záleží jen na tom, jaké dáte přednost. Prohlédněte si nabídku, zajisté zde naleznete takové kousky, které budou vyhovovat vašim potřebám a požadavkům.

Firma Jarico

Na trhu se firma Jarico objevuje již od roku 1994. Její hlavní činností je od prvopočátku maloobchod a velkoobchod zaměřený na obaly a obalové materiály, které jsou určené širokému spektru zákazníků. Postupně firma nabídku ještě rozšířila o sortiment z oblasti čistících a hygienických potřeb. V nabídce sortimentu naleznete potravinářské a gastro obaly, obaly určené pro dárky a samozřejmě prostředky vhodné pro úklid a čištění. Velkou část pak představují obaly určené pro průmysl. Ty jsou zaměřené na sektor automotive.

Prioritou firmy je vstřícnost a ochota vůči svým zákazníkům. Vzhledem k dlouholeté působnosti na trhu může firma nabídnout při zajišťování potřeb a požadavků pružný a profesionální přístup. Převážná většina nabízeného sortimentu je skladem a tudíž připravená k okamžitému odeslání.