Bernhard Sobotta, tvůrce inovativního konceptu kola Cercle s multifunkčním kruhovým rámem, který poskytuje prostor pro osobní kempování, které zahrnuje sezení, vaření, odpočinek, práci a spánek po dni stráveném na kole. Kruhové kolo má prostor pro skládací jednolůžko nebo zahradní křeslo. Pro úplné soukromí lze kolem kruhu postavit stan. V tomto kruhu je 3,5 kg (7,7 lb) hliníkový modul známý jako CampingCompanion.

Když je čas jít, kruh se opět stane bezešvou součástí rámu a poskytuje další úložný prostor. Zatímco je kolo v pohybu, modul sedí rovně a v jedné linii se zbytkem rámu.

Když se jezdec zastaví a odloží dvounohý stojánek motocyklu, CampingCompanion se rozloží tak, aby seděl vodorovně kolmo k rámu na obou stranách.

Kolo Cercle může být vybaveno nosiči jako všechna ostatní cestovní kola. Jeho řídítka nejsou spojena s předním kolem, jsou propojena pomocí dvou lanek řízení. Společnost má aktivní účty na Facebooku a Instagramu , což jsou nejlepší místa, kde lze získat nejnovější informace o projektu.