Kvalitní spánek je velmi důležitý, to ví každý z nás. Jedním z faktorů, které jej ovlivňují, je kvalitní matrace. Takové nabízí firma PURTEX.

Zdravotní matrace fungují jako prevence

Zdravotní matrace nemusejí být používány pouze v nemocnicích nebo lékařských zařízeních. Tyto matrace jsou vhodnou volbou i pro domácí prostředí. Tady fungují i jako prevence. Používat je může kdokoli. Disponují anatomickým tvarováním. Zvolit si můžete také tuhost i výšku matrace. Tento druh matrací poskytuje dobré ortopedické vlastnosti i spánkový komfort. To vše podpoří dokonalý odpočinek. Tak nepodceňujte potřebu kvalitního spánku a přemýšlejte nad svým pohodlím a zdravím. Zdravotní matrace poskytne vašim zádům potřebnou oporu, přizpůsobí se tvaru těla a umožní změnu polohy bez jakékoli námahy. Nebude vás tak vytrhovat ze spánku.

PURTEX – to je kvalita za přijatelnou cenu

Společnost PURTEX patří mezi přední české a slovenské výrobce postelí a klinicky hodnocených matrací, pojeného lehčeného polyurethanu (včetně RE VISCO), viscoelastických výrobků a zpracovatelem polyurethanové pěny. Využívá nejmodernější evropské technologie. Kromě PUR matrací vyrábí také pružinové nebo taštičkové matrace. V široké nabídce sortimentu naleznete také postelové rošty, postele z masivu, ložní prádlo nebo anatomicky tvarované polštáře. Při výrobě využívá výhradně testované a certifikované materiály dle mezinárodní normy ÖKO-TEX. V roce 2005 byly schváleny výrobky ve zkušební laboratoři Zkušebního ústavu lehkého průmyslu, od roku 2006 započalo klinické hodnocení matrací z nabídky jako zdravotnického prostředku.

Veškeré výrobky, které PURTEX nabízí, odpovídají právním požadavkům na označení CE. To znamená, že výrobky se mohou prodávat v rámci Evropského hospodářského prostoru.