Pampeliška ve větru, znak nekonečna, Mrtvá nevěsta (film od Tima Burtona) – to jsou tři nejčastější neutrální motivy, které chtějí klienti vytetovat. Tatéři z pražského tetovací studia Unholy dávají přednost jedinečným a originálním motivům. S výběrem motivu „na míru“ vám ochotně poradí, ovšem inspirovat se můžete i sami.

Inspirace na tetování může být kdekoliv

Prozkoumejte různé zdroje inspirace, jako jsou obrázky, umělecká díla, fotografie, příroda, kultura nebo osobní zájmy. Prohlížejte si knihy o tetování, vyhledávejte obrázky na internetu, procházejte sociální média nebo navštivte tetovací studio Unholy, abyste získali nápady a inspiraci.

V tetovacím studiu Praha si poradí s jakýmkoliv motivem (pokud neporušuje zákony České republiky), popřípadě ho upraví.

Inspirujte se ve svém vlastním životě

Mnoho lidí se inspiruje ve svém vlastním životě, vytetovaná pivoňka může vzdávat čest babičce, která zemřela, protože je měla ráda; hodiny ukazující čas narození dětí; datum významného dne; historický událost, která se vás nějak dotýká. Přemýšlejte o tom, co vám je blízké a co byste rádi sdíleli prostřednictvím svého tetování.

Styl tetování

Je zřejmé, že stylů tetování je opravdu hodně. Většina tatérů se soustředí na jeden nebo dva styly tetování, které jsou mu blízké. V tetovacím salónu Praha pracuje více tatérů, a ti se soustředí na klasičtější a uměleckou řadu tetování s důrazem na kvalitu a originální tetování.

Tetování je trvanlivé, proto svůj výběr neunáhlete

Tetování je trvalé, a proto je důležité zvážit, zda se vám vybraný motiv bude líbit i v budoucnosti. Myslete na dlouhodobé perspektivy a přemýšlejte o tom, jaký vliv by mohl mít motiv na vaši kariéru, osobní život nebo vnímání.

Dejte přednost tetovacímu studiu

Každý má kamaráda, který má kamaráda, který tetuje a „udělá to za polovinu“. Vyvarujte se takových návštěv, u amatérů bývá často zanedbaná hygiena a konečná práce je mnohdy příšerná. Dejte přednost kvalitnímu tetovacímu studiu, jakým je například Unholy.