Bob Maddox z Medfordu je jediným výrobcem a prodejcem pulzních proudových motorů s ventilem na světě. A připoutaný k jednomu z bicyklů jeho zákazníka s tlustými pneumatikami dokážou uši štípající, plameny plivající motory pohánět jezdce na 100 mph. Motocykl Bob Maddox Jet. Bob Maddox na svém jedinečném super dvoumotorovém 200librovém proudovém motocyklu Harley Dragon.

Toto byla první testovací jízda na Harley Sport Jet, ten, kdo se mnou mluví, je můj synovec Tyler Maddox, Maddox visual. Pulsjet motor je konstrukce, kde spalování probíhá v pulzech, které probíhají 70krát za sekundu, a mohou běžet staticky.

Tento motocykl s proudovým motorem Harley-Davidson z roku 1929 je založen na závodě Broad Track Racer z roku 1929 a je poháněn dvěma pulzními proudovými motory, které obepínají obě strany. Kromě pneumatik, ráfků a brzd vyrobil Maddox celé kolo – včetně proudových motorů – v roce jeho obchod.

Motocykl Jet Dragon Twin Pulsejet motor Jmenovitá pro tah 250 liber Červený povrch s povrchem Sportjet Harley-Davidson 0-60 MPH za 5,0 sekund Několik pohyblivých částí Možnost provozu na 87-oktanový benzín s čerpadlem Vše při provozu na 87-oktanový benzín s čerpadlem, i když Abychom byli spravedliví, její stavitel v té době tvrdil, že věc mohla jezdit na jakýkoli druh paliva.

Stavba na zakázku vyrobených hraček na raketový pohon možná začala jako koníček, ale stala se doplňkovou činností k jeho kariéře truhláře v Medfordu v Oregonu.“ Můj skvělý obchod je v medfordu v Oregonu, kde jsem vyrůstal. Většinu svého života jsem byl truhlář a výtvarník. V roce 1990 jsem začal se seskokem s padákem a během následujících 20 let jsem provedl asi 3000 seskoků a kolem roku 2000 jsem začal stavět pulzní tryskový motor.