Chytrá zařízení už většina lidí považuje za samozřejmost, ať už jde o telefony, tablety nebo třeba chytré hodinky. I když jde o technologicky vyspělé produkty, nejsou nezničitelné. Možná se vám to stalo také, telefon vám vypadl z ruky a nejde ani zapnout, spadli jste na motorce a při pohledu na zápěstí vidíte prasklé chytré hodinky, nebo jste možná půjčili tablet dětem, které ho omylem poškodily. K poškození chytrých zařízení dochází neustále a pokud se rozmýšlíte nad nákupem nového zařízení, raději nejprve zvažte servis.

Mirotel si dokáže poradit s jakoukoliv opravou

Vyhodili byste svůj vůz kvůli poškozené převodovce nebo třeba prasklému sklu? To zajisté ne, stejně byste měli uvažovat i o vašich telefonech. Prasklý displej, poškozený fotoaparát, špatná baterie, to vše jde vyměnit a oprava je výrazně levnější než nákup nového přístroje. Pokud nevíte, na koho se obrátit, nejlepší volbou je Mirotel, specializovaná firma, která vám opraví telefony i jiná zařízení od značek jako jsou Apple, Samsung, Huawei, Sony nebo Xiaomi.

Firma vám zajistí konkrétní opravy, jejichž ceník můžete vidět na webu Mirotel.cz. U každého zařízení zjistíte, na kolik vás například vyjde výměna displeje, baterie aj. Pokud problém neznáte, firma dokáže spolehlivě diagnostikovat problém a vyřešit ho. Pokud je potřeba vyměnit součástku, firma zajistí její výměnu, protože má kvalitní dodavatele dílů. Mirotel poskytuje servis mobilu pardubice a také v Praze. Zajistí vám ale opravy kdekoliv, protože si můžete přímo na webu firmy objednat svoz zařízení, které buď odnesete na pobočku Zásilkovny nebo ho předáte PPL kurýrovi. Zařízení bude v co nejkratším čase opraveno a odesláno zpět. Pokud se zastavíte na pobočce, oprava vám bude udělána na počkání. Na opravy se vztahuje 12měsíční záruka. Vyplatí se nechat si opravovat chytrá zařízení tam, kde svému oboru rozumí. Obraťte se na specialisty z Mirotel třeba ještě dnes, kontakt i více informací naleznete na Mirotel.cz.