Pro správné fungování našeho organismu je občas potřeba mu dodat nějaké vitamínové doplňky stravy. Ty nabízí společnost SENZA medical. Jedná se o českou firmu, která se specializuje na výrobu a distribuci jedinečných potravinových doplňků stravy. Produkty se vyrábějí pouze z nejkvalitnějších druhů surovin, pokud to lze, tak z místních zdrojů. Společnost funguje již od roku 2014 a za dobu svého působení na našem trhu získala celou řadu velmi pozitivních ohlasů na produkty, které nabízí. Vybrali jsme pro vás tipy, nechte se inspirovat.

Lipozomální vitamín C

Lipozomální vitamín C je ideální volba v případě, kdy potřebujete podpořit svoji obranyschopnost. Tento extra silný lipozomální vitamín C je vhodnou volbou pro celou rodinu. Ptáte se, proč? Funguje nejen v chřipkovém období, ale také jako prevence proti infekcím, během rekonvalescence nebo v období, kdy procházíte dlouhodobějším stresem. Jeho antioxidační účinky pomáhají bojovat proti stárnutí organismu a také neutralizují škodlivé volné radikály. A proč právě lipozomální forma? Zajistí vysokou vstřebatelnost vitamínu C. Vitamín je obalený ve slunečnicovém lecitinu. Díky tomu je ústní vstřebání vitamínu C do buněk velmi účinné a také je šetrnější pro žaludek, i když budete brát vyšší dávky.

Kravské kolostrum

Kravské kolostrum patří mezi přírodní doplňky stravy. Obsahuje vysoce kvalitní kolostrum pocházející z oblasti jižní Moravy. Kolostrum je bohaté na minerály, vitamíny a proteiny. Tekuté kolostrum se zpracovává pomocí moderní technologie lyofilizace. Tím jsou ochráněné jeho všechny důležité vlastnosti. Kapsle z nabídky obsahují pouze čisté kolostrum, bez jakýchkoli přísad.

Práškový kolagen

Kolagen je bílkovina zodpovědná za zdravé klouby a pružnost pokožky. Je ve vašich kostech, svalech a krvi, tvoří tři čtvrtiny vaší kůže a třetinu bílkovin ve vašem těle. Jak stárnete, váš stávající kolagen se rozpadá a pro vaše tělo je těžší produkovat další. V důsledku toho se mnoho lidí obrací ke kolagenovému prášku nebo jiným typům kolagenových doplňků. Užívejte si kolagen i vy a zajistíte si tím lepší stav vaší pokožky i vašich kloubů.