Pokud bychom hledali regálové systémy, které jsou zdaleka ty nejznámější a nejvíce používané, tak na sto procent budou našimi vítězi právě policové regály. Jedná se o systémy, které jsou velice specifické pro celou řadu využití.

Nedají na ně dopustit hlavně různé archivy, knihovny, ale také je najdeme ve spoustě jiných typů skladů. Přitom ačkoliv je mohou lidé považovat za ten nejnižší standard regálových systémů, tak jsou v mnoha ohledech i tím nejlepším a doposud nepřekonaným řešením.

Vysoká nosnost není problémem

Pro mnohé regálové systémy totiž může být poměrně nepříjemnou věcí nosnost, ve které mohou mít svoje jasné limity. Samotné policové regály jsou přitom konstruovány tak, aby jejich nosnost mohla být občas i enormní. Z toho důvodu jsou tak konstrukce sami o sobě často dost těžké, ale zároveň i velice bytelné. Z toho důvodu tak dokáží odolat i celé řady nepříjemných událostí, které se pochopitelně mohou stát součástí klasického dne v různých skladech.

Nejde jen o jedinou variantu

Někdo by mohl očekávat, že budou všechny regálové systémy stejné. Jenže v případě policových regálů můžete vybírat z velkého množství různých variant. První, velice důležitou možností, jsou hlavně vlastnosti regálu. Podle toho, z jakého materiálu jsou složeny bude obtížná jejich montáž, ale získáte tak třeba větší nosnost.

Mimo toho policový regál může být dělán pomocí různých variant konstrukce. Mohou být klasické policové regály s velice členitou konstrukcí, ale také můžete mít regál s velkým odstupem rámů, nebo typický kancelářský regál, které vám nabídnou pro svoje využití a prostory mnohem lepší přístupnost.

Velká možnost přizpůsobení regálů

Při všech těchto výhodách se navíc jedná o takové regálové systémy, které disponují opravdu velkou možností přizpůsobení. Z toho důvodu tak není problém například změnit odsazení jednotlivých polic, nebo případně některé přidat a odebrat. Konstrukce regálu je dělána schválně tak, aby bylo možné využít velkého množství výškového nastavení, díky čemuž tak získávají policové regály spoustu různých využití.