Jako vše, i automobil má svou životnost. I když se o něj s láskou poctivě staráte, přijde čas, kdy je potřeba si pořídit nové. Náklady starého vozidla jsou mnohdy neúnosné a majiteli se další investice nevyplatí. Sbohemauto.cz jsou webové stránky, kde vše zajistíte snadno a rychle, a to včetně bezplatného odtahu.

Zbavte se nepojízdného vozidla snadno a rychle

Stačí jeden telefonát a vaše nepojízdné vozidlo již nemusí být vaší starostí. Profesionálové a odborníci vás po telefonu vyzpovídají ohledně informací o vašem nepojízdném vozidle. Na základě svých zjištění vám učiní orientační nabídku za vaše vozidlo. Ano, přesně tak. Za váš nepojízdný vrak můžete získat určitý finanční obnos, bezplatný odtah a bezplatnou likvidaci vozidla. Profesionální ekologická likvidace vozu je vždy potvrzena právně platným dokladem potřebným k odhlášení auta z registru.

Co vše budete potřebovat?

K vyplacení částky za svůj autovrak, k bezplatnému odtahu a bezplatné ekologické likvidaci potřebujete:

  • Kopii velkého technického průkazu

  • Občanský průkaz

  • Plnou moc

  • Případnou kopii o dědickém řízení nebo kupní smlouvu

Jak probíhá ekologická likvidace

Společnost SbohemAUTO.cz si zakládá na profesionalitě a dodržování zákona o odpadech č. 185/2001 Sb., o odpadech v platném znění. Tento zákon má přísná pravidla, jejichž cílem je ochrana Země a zabránění jejímu dalšímu znečišťování.

Nepojízdná vozidla a jejich likvidace se musí řídit zákonem, který spadá do kategorie nebezpečné odpady.

Akreditovaná střediska se nejprve postarají o demontáž vozidla. Použitelné materiály a části jsou předány k dalšímu zpracování a dalšímu využití v různých odvětvích, například kovové části v hutích pro další výrobu železa. Nebezpečné kapaliny jsou předány k další odborné likvidaci.