Kuřáků je tolik, že bychom je jen těžko spočítali. Někteří rádi kouří lehké cigarety, jiní raději tvrdé. Někdo má rád krátké cigarety, jiní dlouhé, někteří s filtrem či bez filtru. Mnozí milují i malé doutníčky, slim cigarety či další varianty. Všechny tyto výrobky mají něco společného, při jejích kouření dostáváte do plic karcinogenní dehet, jste cítit kouřem a navíc si na mnoha místech nemůžete zapálit, takže musíte kvůli svému zlozvyku stále cestovat. Nepřemýšleli jste o vapování?

Zkuste jednorázovou e-cigaretu

Většina běžných kuřáků o existenci elektronických cigaret ví, ale nikdy je nezkusila. Jaký je důvod? Často si myslí, že jim nedopřejí takový kuřácký zážitek a také se jim nelíbí vysoká pořizovací cena či nutnost o své kuřácké zařízení stále pečovat. To vše ale může změnit jednorázová elektronická cigareta hqd. Dopřejete si z ní mnohem více potáhnutí než z krabičky cigaret a přitom je výrazně levnější. Kromě snížených výdajů za kouření vám jednorázové e-cigarety zajistí komfort. Nemusí se nabíjet ani plnit. Jsou předem nabité i naplněné. V podstatě je stačí rozbalit a ihned je můžete používat. Při potahování ani nemusíte mačkat žádné tlačítko, žhaví se automaticky. Jakmile náplň dojde, e-cigarety vás na to upozorní prostřednictvím blikající kontrolky.

Následně můžete e-cigaretu vyhodit a pokud vás osloví, vzít si další. Jde o zařízení moderního stylového tvaru a malých rozměrů, takže ho hravě můžete nosit třeba v kapse. Kdykoliv budete mít chuť, stačí zařízení vytáhnout a potahovat. Je to tak snadné a prosté. Jednorázové e-cigarety se vám nabízí ve velkém množství příchutí. Kromě klasické tabákové příchutě si můžete vybírat třeba i z mnoha ovocných. Je to vaše příležitost, jak si levně vyzkoušet vapování a věřte, že díky husté páře si při vapování budete připadat jako při kouření běžné cigarety, jen nebudete páchnout kouřem a nebudete si ničit zdraví dehtem. Zjistěte více informací na webu HQD.cz, kde si můžete tyto jednorázové e-cigarety také objednat.