Každý hledá pro svou dovolenou nějaký méně tradiční zážitek. Tím může být třeba ubytování v tree house.

Proč právě tree house?

Tyto domky se začínají těšit velké oblibě. Představují ubytování na stromě, v klidu a tichu přírody. Hledáte-li tedy ubytování v přírodě a zároveň se nechcete vzdát luxusu, pak jsou tyto tree house pro vás ideální volbou. Jsou sice umístěné v přírodě, ale poskytují vše potřebné pro klidnou, pohodovou a ničím nerušenou dovolenou. Můžete zde načerpat energii, obklopeni nekonečnou přírodou. Ubytování v domě na stromě je vhodné pro všechny věkové kategorie. Díky pobytu v přírodě ji zažijete autentickou a na vlastní kůži. Pobyt v domku na stromě vám navíc nabízí nádherné výhledy. Vrátíte se do dětských let a alespoň na chvilku se odpojíte od hluku a shonu civilizace.

Kde si pobyt rezervovat?

Vydejte se do krajiny pod Ještědem, na sever Čech, kde se nacházejí dva tree housy – Amálka a Emanuel. Oba jsou umístěné na úbočí Ještědu. Amálka se nachází na okraji lesa, na mýtině, Emanuel v korunách majestátního smrku. Oba tree housy jsou bez elektrické energie, přesto vybaveny luxusně. Jejich součástí je vybavený kuchyňský kout a litinový krb, který dokreslí nádhernou večerní atmosféru a zahřeje během chladnějších nocí. Ke koupání je určená přírodní lesní sprcha nacházející se opodál.

Čeká zde na vás klid a soukromí, ševelení listů korun stromů a nádherný průhled na Ještěd. Oba tree housy jsou postavené v dokonalém souladu s přírodou a jsou připravené vás hýčkat ve své náruči. Zažijete tak nádherné chvíle v náručí přírody, kdy vás nic a nikdo nebude rušit. Zavítejte na stránky treehousejested.cz a podívejte se, jak tree housy vypadají a co všechno vám nabízejí.