Udelv Transporter je celosvětově první autonomní akumulátorové elektrické doručovací vozidlo bez kabiny definující kategorii pro doručovací trasy s více zastávkami, navržené tak, aby snižovalo náklady na doručení a odemykalo nové služby pro dodávky na poslední a střední míli.

Udelv Transporter, navržený speciálně pro minimalizaci celkových nákladů na vlastnictví, je jediným elektrickým autonomním doručovacím vozidlem, které je schopné 80 zastávek a 270 mil na jednu dodávku.

Náš přístup, který byl vytvořen s ohledem na budoucnost, využívá výhody zákazu kabiny řidiče, odstranění kabiny, sedadel, volantu a dalších. Každý aspekt vozidla byl zkonstruován s ohledem na rychlé a levné dodávky a za účelem maximalizace nosnosti.

Transporter využívá kombinaci technologie autonomního řízení a operací dálkového ovládání k přepravě z bodu A do bodu B v rámci definované geografické oblasti. Odnímatelný uPod obsahuje patentované softwarově řízené robotické mechanismy, které vytvářejí variabilní otvory odhalující náklad určený pro každého zákazníka.